Okružní plavby

OKRUŽNÍ PLAVBA

 

Okružní plavba je luxusní dovolená na lodi kdy kombinujete pobytovou dovolenou s poznávacím zájezdem. Loď je luxusní hotel se kterým se plavíte po mořích světa. Podle vámi vybraného okruhu loď každý den zastavuje na jiném místě. Zaleží jenom na vás jestli den strávíte na pláži nebo využijete nabídky fakultativních výletů k poznávání dané destinace.

Na lodi si každý přijde na své. Naleznete zde velké množství zábavy, sportovních aktivit či kulturních zážitků. Ze sportovních aktivit najdete například aqua aerobik, multifunkční hřiště na basketbal či volejbal, posilovnu, horolezeckou stěnu, ledovou plochu či surfařskou vlnu.

Pro milovníky nočního života je zde plno barů, nočních klubů, restaurací a diskoték. Pokud milujete hazard můžete navštívit kasína. Děti si užijí zábavu v dětských klubech, bazénech se skluzavkami a místnostech s videohrami. 

Milovníci kultury ocení různá divadelní představení.

Nesmíme zapomenout na relaxační a wellnes zónu se sanou, vířivkami, masážními salóny, kadeřnictvím a kosmetickým salónem.

Avšak vybavení každé lodě se liší, proto je důležité nevybírat plavbu jen podle okruhu, ale taky podle lodi a jejího vybavení.

Ubytování je v standartně vybavených kajutách se sociálním zařízením. Můžete si vybrat vnitřní kajutu bez okna, vnější kajutu s oknem, kajutu s balkonem nebo apartmán s balkonem či terasou.

Stravování probíhá formou plné penze, tedy snídaně, obědy, večeře a případně občerstvení behem dne. Během jídel jsou nealkoholické nápoje z automatů zdarma. Můžete si však dokoupit balíček napojů kde můžete mít jiné nealko nápoje, vino, pivo a další alkoholické nápoje.

 

Fotogalerie lodí                                       klikni zde pro výběr plavby